امروز ۹ ام خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۹ ب.ظ

بورس خرید فریزر صنعتی در تهران کجاست؟

فریزر صنعتی یکی از دستگاه های پرکاربرد در صنعت می باشد که به منظور نگهداری مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید این محصولات می توانید از بورس فوق العاده سودمند ارائه شده برای فروش آنها بهره مند شده و این نوع از محصولات را به قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

معرفی فریزر صنعتی

فریزر صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟ در ادامه در نظر داریم اطلاعات کاملی در مورد انواع مختلف از این محصولات به همراه راهنمای خرید آنها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

یخچال های صنعتی به دلیل داشتن مزایای فوق العاده  توانسته اند در صنعت از توجه بسیار زیادی برخوردار باشند، بدون استفاده از آنها، نگهداری از بسیاری از محصولات ممکن نخواهد بود. فروشگاه ها و سوپرمارکت ها  به کمک وجود این نوع از محصولات می توانند لوازم مورد نیاز را نگهداری کنند. نگهداری از چنین فریز هایی نیز باید با در نظر گرفتن اصول مختلف در پیش گرفته شود، زیرا هرگونه سهل انگاری در مراقبت از آنها می تواند به طور قابل ملاحظه ای طول عمر مفید آنها را کاهش دهد. برای بهره مندی از بورس فوق العاده سودمند  فراهم شده برای فروش  بهترین نوع از فریزرهای می توانید همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس بوده و راهنمای لازم را دریافت کنید.

تصویر ۱

خرید فریزر صنعتی

ما مفتخر هستیم که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش فریزر صنعتی در خدمت شما عزیزان بوده و در همه این سال ها با ارائه محصولات با کیفیت عالی رضایت شما را به دست آورده ایم. امروزه با صادرات این محصولات به مقدار قابل توجه در نظر داریم که خدمات بین المللی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم. برای خرید این نوع از یخچال های صنعتی می توانید با اطمینان کامل از کیفیت آنها،  آنها را در اولویت قرار دهید. رضایت شما، سرمایه ما است به همین دلیل کارشناسان با تجربه و حرفه ای ما، قبل از اینکه محصولی را در لیست فروش قرار دهند، بررسی های لازم را انجام می دهند.

سودجویان بسیاری هستند که در صدد فروش محصولات تقلبی در بازار هستند، آنها معمولا هزینه های کمتری را به خریدار پیشنهاد می دهند تا از این طریق بتوانند توجه آنها را به دست آورند. در نظر داشته باشید که محصولات نامرغوب به دلیل نداشتن کیفیت مناسب، هزینه صرف شده را به باد خواهد داد.

تصویر ۲

بورس فریزر صنعتی

بورس فریزر صنعتی به دلیل در نظر گرفتن تخفیف و فرصت های استثنایی برای فروش این محصولات از توجه بالایی برخوردار است. شما می توانید  این محصولات را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

لیست کاملی از انواع مختلف از فریزها در اولین صفحه وب سایت به همراه مشخصات موجود است، می توانید با در اولویت قرار دادن نیازهای موجود و بودجه خود یکی از بهترین مدل ها را خریداری کنید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی تردید نکنید با ما با شماره های موجود در تماس باشید. کارشناسان بخش فروش راهنمایی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

عزیزانی که در حوزه مواد غذایی و دارویی فعالیت دارند، به خوبی می دانند که کیفیت یک یخچال صنعتی تا چه اندازه می تواند در کیفیت نگهداری محصولات تاثیرگذار باشد. محصولات نامرغوب نه تنها هزینه صرف شده برای آنها را هدر خواهد داد بلکه می تواند به بسیاری از خسارت های جبران ناپذیری نیز منجر شود. به همین دلیل است که  به طور جدی تاکید می شود این نوع از محصولات را از فروشگاه های مطمئن خریداری کنید. هرگاه قیمت کمتری از قیمت استاندارد در بازار برای فروش فریزرها به شما پیشنهاد شود، در این صورت به کیفیت محصول مشکوک باشید.

تصویر ۳

فریزرهای صنعتی بزرگ

فریزر صنعتی بزرگ بیشتر برای شرکت های بزرگ و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. البته این نوع از دستگاه ها در شرکت های دارویی نیز از توجه بسیار زیادی برخوردار هستند. اگر چه هزینه درخواستی برای این محصولات به دلیل سایز بیشتر آنها زیاد است، ولی ارزش آن را دارد زیرا به وسیله آنها می توان از مواد غذایی و دارویی بسیاری در شرایط مطلوب نگهداری کرد.

تصویر ۴

فریزرهای صنعتی کوچک

فریزر صنعتی کوچک که بیشتر توسط فروشگاه های زنجیره ای و یا فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکت های کوچک مورد سفارش قرار می گیرد، به دلیل داشتن حجم مناسب و جادار بودن می تواند گزینه ایده آلی برای این مراکز در نظر گرفته شود. اگر چه فرصت خرید یخچال های دست دوم نیز می تواند گزینه مناسبی در نظر گرفت شود ولی هیچ گونه تضمینی در مورد کیفیت آنها نیست. به همین دلیل سعی کنید همواره دستگاه های نو را انتخاب کنید تا بتوانید به طور مناسب از کارایی آنها بهره مند شوید. یخچال های صنعتی کوچک هزینه های کمتری را برای خریدار به همراه دارند و برای افرادی که بودجه کافی ندارند، می تواند فرصت مناسبی باشد.

تصویر ۵

فریزرهای صنعتی ایستاده

فریزر صنعتی ایستاده با توجه به کارای مطلوبی که دارند می تواند برای آشپزخانه های بزرگ محصولاتی بسیار پر کاربرد باشد. این نوع از دستگاه ها حتی در رستوران های مختلف، شیرینی پزی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. نوع ایستاده این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کمترین فضا را اشغال کنند. شما می توانید با توجه به نیازهای موجود نوع ایستاده و یا خوابیده آنها را خرید کنید.

یک یخچال صنعتی ایده آل دستگاهی است که میزان سرمایش آن در تمام قسمت ها یکسان باشد. محصولات باکیفیت به دلیل وجود اجزا و موتور اصل می توانند کیفیت سرمای مطلوبی را برای نگهداری ارائه دهند. از سوی دیگر این نوع از محصولات کمترین میزان مصرف انرژی را داشته و می تواند از این لحاظ نیز بسیار بهینه باشند. در زمان خرید حتما بازده فریزر صنعتی را برای مصرف انرژی مد نظر قرار دهید به ویژه اگر شما در ناحیه ای زندگی می کنید که با مشکلات کمتر جریان الکتریسیته مواجه هستید.

تصویر ۶

فریزر صندوقی

فریزر صنعتی صندوقدار یکی دیگر از انواع این دستگاه ها است که بازار فروش بالایی دارند. در صورت مشاهده هر گونه نقص و یا ایراد فنی در کارکرد این محصولات سعی کنید بلافاصله اقدامات تعمیر را در اولویت قرار دهید، هرگز عیب یابی آنها را به افراد بی تجربه نسپارید زیرا آنها نه تنها مشکل موجود را برطرف نخواهند کرد بلکه سبب ایجاد خسارت های جدید نیز خواهند بود.

تغییر ولتاژ سریع جریان برق یکی از رایج ترین دلایل سوختن موتور یخچال های صنعتی هستند، به همین دلیل لازم است از محافظ در بکارگیری این محصولات استفاده کنید. نوع صندوقدار آنها همچنین به گونه ای طراحی می شوند که قابل حمل باشند. در برخی از شرایط با در نظر گرفتن نیازهای موجود می توانید آنها را انتخاب کنید. فریزر صندوقی در قیمت و البته اندازه های مختلفی به فروش می رسد. حتما در خرید آنها سعی کنید اطلاعاتی در مورد مشخصات و بازده ارائه شده به دست آورید در این حالت می توانید با مقایسه مطلوب، مناسب ترین نوع آن را خریداری کنید.

خرابی مربوط به این محصولات به ندرت مشاهده می شود، یکی از بارزترین مشکلاتی که در مقایسه با این نوع از محصولات ممکن است به وجود آید این است که رادیات یخ بزند. در حالت غیر ممکن است که این مشکل به وجود آید ولی اگر ترموستات به خوبی کار نکند و یا گاز آن کم باشد می تواند سبب ایجاد چنین مشکلاتی شود.

تصویر ۷

فریزر بستنی

فریزر بستنی یکی دیگر از انواع فریزر صنعتی می باشد که معمولا در مقایسه با سایر انواع خود به دلیل ایجاد شرایط بهینه برای نگهداری از بستنی در دمای بسیار پایین لازم است کارایی و قدرت موتور بالایی داشته باشد. این نوع از یخچال ها در اندازه و سایزهای مختلفی به فروش می رسد. شما می توانید متناسب با نیاز موجود یکی از انواع ان را انتخاب کنید.

از آنجا که برای بررسی کیفیت محصول در حین خرید هیچ راهکار مطلوبی در دست خریدار نیست حتما آنها را از مراکزی معتبر خریداری کنید که دارای کارت گارانتی باشد. ما برای همه محصولات موجود در لیست فروشمان، کارت گارانتی ارائه می دهیم. شما می توانید همچنین از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید، راهنمایی لازم در این باره در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تصویر ۸

سوالات متداول در مورد فریزرهای صنعتی

قیمت درخواستی برای فریزرهای صنعتی چقدر است؟

میزان مبلغ درخواستی برای این محصولات به پارامترهای مختلفی وابسته است، که از مهمترین آنها می توان به اندازه، کارایی و البته استاندارد به کار رفته برای ساخت آنها استفاده کرد. می توانید قیمت پیشنهادی برای هر یک از محصولات را در اولین صفحه وب سایتمان مشاهده کنید. اطلاعات درج شده همان قیمت روز این محصولات است.

خرابی یخچال های فریزر بیشتر چه ممکن اتفاق می افتد؟

عدم مراقبت مطلوب و رعایت نکردن برخی از اصول های موجود، سبب ایجاد خرابی مکرر این دستگاه شده و این امر می تواند علاوه بر ایجاد هزینه های قابل ملاحظه برای تعمیر، طول عمر مفید دستگاه را نیز تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل لازم است که بررسی های مطلوب پیش از خرید در این باره انجام شود. شما در حین خرید می توانید راهنمای کلی به منظور مراقبت بهینه را نیز دریافت کنید.

آدرس بورس خرید فریزر صنعتی کجاست؟

بورس خرید فریزر صنعتی در تهران واقع در خیابان هفده شهریور پایین تر از میدان شهدا زیر پل عابر پیاده، جنب کوچه پرورش، طبقه بالای فروشگاه کوروش، پلاک ۱۱۶۲٫۱، طبقه اول واحد یک، زنگ یک مربع می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی